![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/02/ff6779422a5cb88f0f1ebeea0d55a471-667x450.jpeg)
У Херсоні продовжують ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів
5 месяцев назад 0
Міська військова адміністрація створила спеціальні бригади, які оперативно закривають вибиті вікна і двері ОСБ плитами та латають дахи. Це тимчасові заходи, але вони рятують будинки від впливу атмосферних явищ і не дають руйнуватись.
Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.
Два тижні тому під час обстрілу Дніпровського району міста армією рф з тимчасово окупованого лівобережжя був пробитий дах в одній з багатоповерхівок. На сьогодні спеціалісти законсервували пошкоджену покрівлю. На жаль, поки наше місто є територією активних бойових дій, капітальні ремонти проводити неможливо відповідно до законодавства. Як тільки ЗСУ відтіснять окупантів на 30-кілометрову відстань, питання буде розглянуто невідкладно.
Заявки на забиття вікон і консервування дахів залишайте за номерами "гарячих ліній":
— Центральна (Суворовська) районна у місті Херсоні рада — 066 447 92 36;
— Дніпровська районна у місті Херсоні рада — 099 253 54 91;
— Корабельна районна у місті Херсоні рада — 050 533 72 91.