У Херсоні проводять тренування для дітей з інвалідністю

1 месяц назад 0

Херсонська спортивна школа для дітей з інвалідністю поновила тренування для вихованців, які перебувають у місті. Про це Суспільному розповів директор ДЮСШ Руслан Малашенко.
"Тільки з'явилась можливість ми поновили тренування. Раніше не могли, бо в останніх числах лютого та перших числах березня була серйозна ситуація, стріляли в Херсоні. Ми сиділи на дистанційці, працювали віддалено", — розповідає Руслан Малашенко.
З середини березня тренування поновили. Ті, хто не може їх відвідувати, працюють дистанційно. " Навіть наші тренери приїжджають додому для тренувань. Звісно, стільки дітей як було у мирний час немає, тому що виїхали і за кордон, і на територію де нема бойових дій. А тих, які залишилися батьки не відпускають. Як можемо, так і проводимо тренування", — говорить Руслан.
За його словами, наразі намагаються розв'язати проблему з ліками, для підопічних. З 48 людей, що працюють в школі п'ятеро виїхали, решта на місці і продовжують працювати. "Кожен приймає рішення залишатися чи їхати звідси. Я, наприклад, відправив свою дитину в безпечне місце, ми живемо в Чорнобаївці, а сам вирішив залишитися і допомагати до кінця поки є можливість допомагати" , — каже Руслан МАЛАШЕНКО.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.