![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/06/c7c6503b5b98ee009042d3e8e3a2a15b-668x450.jpg)
У Херсоні рятувальники допомагали мамам дістатися до дітей
7 лет назад 0
10 червня рятувальники Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласної служби ДСНС двічі виїжджали на відкривання дверей. Досить часто буває так, що матері на деякий час виходять з дому, а діти залишаються одні. Коли ж повертаються, то потрапити додому не можуть, оскільки їх малюкам вдається провернути внутрішню засувку на дверях. Так сталось і ці рази. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.
Спершу рятувальники о 17:01 виїхали до багатоповерхівки на вул. Лавреньова, де за зачиненими дверима залишилась дворічна дитина, а о 18:30 до будинку на вул. Івана Богуна, де один знаходився трирічний малюк.
Рятувальники за допомогою шанцевого інструменту відчинили двері до помешкань, де маленькі пустуни вже очікували на своїх мам.