У Херсоні розпочався письменницько-музичний фестиваль «Шафа!Фест»

7 месяцев назад 0

27 червня, з нагоди Дня молоді в Україні у Херсоні на набережній Ушакова проходить письменницько-музичний фестиваль "Шафа!Фест". 

Як розповіла Суспільному організаторка "Шафа! Фест" Альона Мовчан фестиваль у Херсоні проходить вдруге. 

"Минулого року грали на нерозібраній сцені зі слабким звуком, але нам таки вдалося наробити галасу. Перший млинець, як кажуть, вийшов нанівець. Подивимось, що буде в цього разу",  – розказує організаторка Альона.

На фестивалі пролунає поезія та проза, заплановано творчий батл, виступи гітаристів та рок-гуртів. 

"Наразі готуються сім рок-команд, херсонські "Status Vera", "I.C.People", "Старый Мотив", "XII OM",  "Скифы", "Криголам" та "В доску" з Нової Каховки", — продовжує Альона. За словами херсонського музиканта Олександра Лінькова, учасники завжди чекають на початок фестивалю.

"Завжди чекаємо на "Шафу", адже за роки її існування стали справжньою творчою родиною, бо в деяких випадках це дійсно так – хтось одружився, хтось став кумом, а дехто – ліпшим другом. У нас відбуваються щомісячні посиденьки у різних закладах Херсона. Чудово, що виникла ідея створити фестиваль – тепер ми не розлучаємось і влітку. До речі, і мій рок-гурт "Linrock" утворився на цьому фестивалі, і основний кістяк команди "Status Vera" – теж шафовці", – говорить херсонський музикант.

Письменницько-музичний фестиваль "Шафа!Фест" проходить у рамках Міської програми "Молодь Херсона на 2021-2025 роки", креативної майстерні "Слон"та Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша.
 
Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.