У Херсоні та частині області відновився інтернет-зв’язок

1 год назад 0

Зранку 26 липня у Херсоні та області зник інтернет. Жителі області, які зараз перебувають на підконтрольній Україні території не могли додзвонитися рідним. З чим може бути пов’язана така ситуація, розповів голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко.

За його словами інтернет-зв'язок зник близько 10-ї ранку.

"Я думаю, що зник він механічно — його відключили. Тому, що на Херсонщині росіяни самі користуються супутниковим інтернетом через російський зв'язок. Думаю, зробити це могли, щоб завадити херсонцям передавати інформацію ЗСУ. Проте, можливо, стався технічний збій", — говорить голова облради.

О 14:30 зв’язок у Херсоні та області з'явився, повідомили жителі області. Херсонка розповіла, що він був заблокований.

"Я намагалася приєднатися до мережі сусідів, але доступних мереж мені не видавало. Писало, що Wi-Fi підключений, але інтернет-з’єднання заблоковане", — розказала жінка.
Що відомо:

  • У Херсоні та області зник зв'язок. Не працюють мобільні телефони та частково домашній інтернет. Про те, що це не аварія Суспільному повідомив один із провідних спеціалістів мобільного оператора Vodafone у Херсоні.
  • На ранок 1 травня в Херсонській області так і не з'явився мобільний зв'язок та інтернет. В деяких районах люди могли користуватися Київстаром, Херсон був повністю заблокований.
  • 25 червня у Херсоні почали продавати Сім-карти російського оператора без паспортних даних.