У Херсоні відкрилась ювілейна виставка виставка обласної спілки художників

2 года назад 0

У виставковій залі Херсона відкрилася виставка робіт членів національної спілки художників. Вона приурочена до 50-річчя зі дня створення спілки.
В експозиції представлені 93 роботи від 40 художників, серед них — пейзажі, натюрморти, портрети. Марія Шнайдер-Сенюк на виставці як учасниця, та як глядачка.
Тут представлені три моїх роботи. Мені виставка дуже подобається. Такі роботи сміливі, я навіть дивлюсь, що і собі треба так малювати. Хоча я завжди шукаю гармонії, а може її забагато в моїх роботах, і треба більше яскравого", — каже жінка.

Костянтин Подобєд постійно відвідує виставки. Говорить, сам не малює, але мистецтво любить.
" Як завжди Чуприна сподобався, Гепард, я їх стиль впізнаю, тематику. Багато чого тут красивого, цікавого. Ворхол теж подобається, він до речі українець, із Словаччини. Приємно тут бути, відпочиваю душею ", — говорить Костянтин Подобєд.
Григорій Зозуля малювати почав у 59. До цього працювати працював з металом та деревом. Цього року чоловік став кращим художником Херсонщини.
" Я дякую за таке ставлення до моїх робіт, але я ніколи не думаю, чи похвалять мою роботу. Я пишу те, що відчуваю і те, що думаю, я не хочу нікому догодити. Тож, те, що людям подобається, ще й грамоти дають, то це добре, і відчуваєш повноцінність того, що ти робиш ", — каже Григорій Зозуля.
Експозиція у виставковій залі працюватиме до 26 жовтня.
Суспільне Херсон