У Херсоні відкрили офлайн-пункт додатку «Дія»

2 недели назад 0

Відтепер отримати Covid-сертифікат куди простіше, адже на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара відкрили офлайн-пункт додатку «Дія».
Це місце стане справжнім помічником для багатьох херсонців, — розповів заступник голови Херсонської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку області Павло Кулик.
Доносити інформацію просто та без зайвого навантаження! Саме така задача стоїть перед завідувачкою відділом електронної бібліотеки Оксаною Золотухіною. Тож намагається з кожним неодноразово пройти всі етапи реєстрації у додатку та під час отримання необхідного документу.

Попри те що Covid-сертифікати є невід`ємним документом людини вже кілька місяців, наразі ще не всі розуміють, від чого залежить їх кольорове забарвлення. Тому за потребою пані Оксана ще й проводить базовий інформаційно-роз`яснювальний курс.
Більше того, на кожному поверсі бібліотеки вже розклали буклети та qr-коди, де чітко розписаний алгоритм дій, який допоможе людям з щепленням самостійно отримати covid-сертифікат, маючи лише доступ до інтернету.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.