У Херсоні заправки та аптеки відмовляються приймати рублі – російські ЗМІ

1 месяц назад 0

Ілюстративне фото: відкрите джерело з Мережі.Автомобільні заправки в окупованому Херсоні припинили приймати рублі, а деякі взагалі зачинились, відмовляючись співпрацювати з росіянами. Схожа картина і з місцевими аптеками, а курс російської валюти на території окупованої області впав майже вдвічі.Про це повідомляють 

“У Херсоні  власники заправок продовжують відмовляти у обслуговуванні клієнтам.  І якщо напередодні вони просто не хотіли приймати рублі і казали, що палива немає, то сьогодні тактика після нашої вчорашньої публікації змінилася —  підприємці-«ждуни» вигадують будь-який привід, лише б не працювати. При цьому персонал говорить абсолютно чесно: палива завалися , – йдеться в повідомленні “Ждунами” російські пропагандисти називають херсонців, що чекають  на звільнення свого міста Збройними силами України, а відмову приймати до розрахунку рублі аргументують змовою серед херсонських  “ждунів”, що працюють на заправках. 

“Низка компаній у місті почали відмовлятися приймати російські рублі та вимагають оплати у гривні.  Як пояснили співробітники однієї із заправок, що працює під брендом кримської АЗС, така вимога надійшла до них від начальства, втім, доказів цього не навели, і очевидно, що продавці брешуть”,  – скаржаться росіяни.

Паралельно з проблемами на заправках, ігнорувати російську валюту почали і власники аптек.  Впав також і курс рубля до гривні. За інформацією самих херсонців, подекуди він повернувся до довоенних показників. 

“Крім АЗС, рублі масово відмовляються приймати також і в аптеках.  Більше того, як розповіли місцеві жителі, російську валюту ще й не хочуть міняти, а курс, яким обмінюють українську гривню на ринку, зріс у співвідношенні 1х2?, – йдеться в повідомленнях російських ЗМІ. 

Росіяни ж у коментарях під цими повідомленнями вимагають розстрілювати українців за відмову приймати рублі. 
  


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.