У Херсоні зрадник Сальдо поселив російського «коменданта» у садибі екссудді

2 года назад 0

У тимчасово окупованому росіянами Херсоні призначені загарбниками гауляйтери захоплюють чуже елітне майно: наприклад, так званий "воєнний комендант рф" оселився в приватному будинку ексголови Апеляційного суду Іванищука у середмісті.
Як  місцеве видання "Український південь", особисте запрошення поселитися в розкішній садибі колишнього служителя Феміди він отримав від колаборанта Володимира Сальдо, який називає себе головою Херсонської обласної військово-цивільної адміністрації. Будинок відомий у місті багатим оздобленням. Про нинішнє місцеперебування фактичного власника помешкання, Анатолія Іванищука нічого не повідомляється.
74-річний Анатолій Петрович Іванищук – колишній голова Апеляційного суду Херсонської області, заслужений юрист України. Свою кар'єру починав ще за часів СРСР з посади станочника меблевої фабрики у Дубно. Згодом закінчив юридичний факультет ЛГУ та почав працювати юрисконсультом, а потім – суддею на Рівненщині.
Як зазначають ЗМІ, відомим на всю країну Анатолій Петрович став у 2012 році, коли він особисто прибув до ресторану "Ностальжи" в центрі Херсону для отримання хабаря роміром 100 тисяч доларів та був . Пану Іванищуку вдалося спокійно піти у , зберігши за собою суддівську пенсію.
Його син, Андрій Іванищук був заступником голови Дніпровського районного суду м. Херсона з 2008 по 2016 роки та одним із фігурантів , що призвів до ліквідації районних судів у місті.
За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, з 2013 року Андрію Анатолійовичу належить будинок на 174 квадратів у центрі Херсона, по вулиці Гоголя. Загалом, за інформацією ресурсу ProSud, у власності родини Іванищуків  цілий комплекс елітних будинків у центрі Херсона загальною площею 1126 кв. м. При цьому на Іванищука-старшого станом на вересень 2017 року був записаний лише будинок у місті Скадовськ Херсонської області.
Нагадаємо, 62-річний Олександр Кобець, призначений військовими рф "мером" тимчасово окупованого Херсона,  ексспівробітником радянського КДБ, а також СБУ.