У Херсонському держуніверситеті розпочалися студентські практики

2 года назад 0

З 1 лютого в Херсонському державному університеті розпочалася практика для студентів II курсу бакалаврського рівня вищої освіти та I курсу магістратури.
Цьогорічна практика буде проходити здебільшого на базі структурних підрозділів університету. В перший день були проведені настановчі конференції. Практиканти познайомилися з керівниками та отримали план і завдання на період практики. Наприклад, 13 студентів спеціальності Журналістика будуть проходити практику на базі Пресцентру ХДУ.
З першим днем практики під час настановної конференції привітала керівниця Пресцентру Оксана Казакова та керівник практики від факультету української й іноземної філології та журналістики Андрій Соломахін.
«Раді вітати на практиці студентів II курсу спеціальності Журналістика. Протягом двох тижнів будемо співпрацювати, розподіляти теми матеріалів і, сподіваюся, це буде корисно для нас та студентів. Будемо дуже раді побачити когось з практикантів у команді працівників Пресцентру Херсонського державного університету», – зазначила Оксана Казакова.
Студенти отримали завдання, протягом двох тижнів мають напрацювати мінімум три матеріали та активно співпрацювати зі студентським телебаченням StudTV.
Пресцентр ХДУ