У Херсонському держуніверситеті слухачі курсу підвищення кваліфікації отримали дидактичні матеріали

2 года назад 0

Сьогодні, 2 лютого, в Херсонському державному університеті ректор Олександр Співаковський та деканеса педагогічного факультету Любов Петухова вручили слухачам курсу підвищення кваліфікації сертифікати та класичний набір дарунків Фребеля для дидактичного розвитку дітей в закладах освіти.
До вручення долучилися перший проректор Сергій Омельчук, проректори – Дар’я Мальчикова, Наталія Кушнір, Максим Вінник, начальниця управління освіти Херсонської міської ради Наталія Журженко, співробітники педагогічного факультету.
Ректор ХДУ Олександр Співаковський відмітив, що Херсонський державний університет більше 20 років поєднує плідна співпраця з представниками Фребельсемінару (Кассель, Німеччина). Це важлива складова діяльності педагогічного факультету, яка сьогодні також переходить у дистанційний формат.
Деканеса педагогічного факультету Любов Петухова висловила вдячність усім, хто долучився до того, аби присутні в аудиторії мали змогу отримати ці «Дари Фребеля».
Зазначимо, що сертифікати видані за сприяння Херсонського державного університету, Фребельсемінару (Кассель, Німеччина), Освітнього центру Ф.Фребеля при педагогічному факультеті ХДУ.
Майже чотири місяці проходило навчання на базі Освітнього центру Фрідріха Фребеля при педагогічному факультеті Херсонського державного університету. Проводила заняття для слухачів курсу директор Фребельсемінару в Касселі Андреа Матайс. Учасники, серед яких представники педагогічного факультету ХДУ, міського управління освіти та 10 дитсадків, мали можливість прослухати лекції, семінари та виконати цікаві завдання для практики з дітьми. До участі в навчанні долучилися доцентка ХДУ Олена Анісімова, начальниця відділу дошкільної освіти управління освіти Херсонської міської ради Тетяна Чурілова та директори 10 закладів дошкільної та початкової освіти Херсона.
Координаторка Освітнього центру Ф.Фребеля при педагогічному факультеті ХДУ Олена Анісімова, яка була безпосередньою учасницею курсу навчання зазначила, що проєкт, підсумки якого сьогодні аналізуємо та підбиваємо, відбувався у форматі партнерської взаємодії. «Завдяки Херсонському державному університету знайшли умови в сучасному коворкінг-центрі Наукової бібліотеки, аби проводити заняття. Тож сьогодні логічним завершенням стало отримання шести класичних дарів Фребеля. І окремо кожен отримав набір для ручної праці і брендові подарунки від нашого освітнього закладу», – прокоментувала Олена Анісімова. Та процитувала Ф.Фребеля: «Майбутнє закладається вже в сьогоденні. І майбутнє вже в наших дітях. Тому ми повинні жити для наших дітей».
По завершенню цього майстер-класу всі учасники отримали сертифікати та класичний набір дарунків Фребеля для дидактичного розвитку дітей в закладах освіти. Такі набори допомагають працювати над мовленням дошкільнят через розвиток дрібної моторики в процесі гри з невеликими предметами та іграшками.
Пресцентр ХДУ