У МОЗ розповіли подальший прогноз щодо кору

6 лет назад 0

З початку року по 11 лютого на кір захворіло 4 298 людей, 5 померло від ускладнень.

Про це повідомляють "Українські Новини".

"З початку року ми зареєстрували вже 4 298 випадків хвороби. Серед них 1 400 дорослих і 2 875 дітей. За цей період було госпіталізовано майже 2 800 осіб. Підтвердився ще один летальний результат. Померла дитина в Закарпатській області, яка була не вакцинована", — каже Віктор Ляшко, заступник генерального директора Центру громадського здоров'я МОЗ.

За минулий тиждень (6-12 лютого) на кір захворіло 798 осіб, з яких 287 дорослих і 511 дітей. Найбільше випадків зафіксовано в Івано-Франківській області. З початку року там захворіло майже тисяча людей. На другому місці Одеська область, на третьому — Закарпатська.

Найменша кількість хворих зареєстрована в Чернігівській, Сумській, Луганській та Рівненській областях.

Захворюваність на кір в Україні йде на спад. За період з 5 по 11 лютого захворюваність знизилася на 14%. За оцінкою Центру громадського здоров'я до 1 червня показник захворюваності скоротиться до нуля.

ЮНІСЕФ придбав для України від 1 097 600 додаткових доз вакцини проти кору завдяки підтвердженій міжнародній експертизі в сфері закупівель.

220 тис. доз вакцини від кору, паротиту, краснухи (КПК) прибудуть в Україну наприкінці лютого 2018 року. Бельгійську вакцину виробництва Глаксо Сміт Кляйн на замовлення МОЗ доставить Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, після чого вакцини одразу будуть передані в регіони. Нова партія вакцини від кору була закуплена ЮНІСЕФ на замовлення Міністерства охорони здоров'я у рамках підтримки державної програми імунізації.