У Скадовську відкрили районний офіс «Слуги Народу»

2 года назад 0

Ще один районний офіс «Слуги Народу» відкрито на Херсонщині, цього разу — у Скадовську, — повідомив лідер обласної організації партії Юрій Соболєвський:
— Із кожним таким відкриттям простору комунікації з виборцями, ми розширюємо свої можливості у процесах отримання зворотнього зв’язку. Говорити із громадами — наша головна мета. Слухати їх і надавати реальні інструменти задля розв’язання питань — одне із головних завдань. Тож, до роботи! Разом ми зможемо багато!
Крім того, в рамках візиту до Скадовську, за ініціативи голови фракції «Слуги Народу» у Скадовській міській раді Олександра Касьяненко гості відвідали Скадовську спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів «Академія творчості» з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу. У закладі вдалося ознайомитися із питаннями реконструкції харчоблоку та зведення нового сучасного стадіону
— Можу сказати, що дана школа є гарним і перспективним об’єктом для розвитку не тільки творчих художніх напрямків, а і спортивних. Влітку школа могла б приймати дітей до спеціалізованих таборів відпочинку та навчання. Тож, працюватимемо у напрямку розвитку цієї ідеї, — пообіцяв Юрій Соболевський.