Українці перемогли Сербію у матчі Євро із сокки

2 недели назад 0

Збірна України зіграла другий матч групового раунду Євро-2024 із сокки у Кишиневі.

Як повідомляє «Суспільне Спорт», другому турі «синьо-жовті» з рахунком 3:2 перемогли команду Сербії, передає .

Наша команда розпочала змагання на Євро у статусі віцечемпіонки світу. У першому турі команда зустрілася із збірною Литви. Матч завершився результативною нічиєю 3:3, зокрема усі три м'ячі Україна забила, поступаючись 0:3.

У другому матчі українці поступалися після першого тайму, але змогли вирвати першу в історії перемогу чемпіонаті Європи. М'ячі у сербські ворота забили Станіслав Жеріков, Андрій Назаров Ігор Тихненко.

У групі Е також віиступають збірна Франції та Албанії.

Сокка — різновид мініфутболу, в якому команди грають два 20-хвилинні тайми складами 6 на 6. Від мініфутболу її відрізняють кількість гравців та більший розмір поля.