Загарбникам не вдалося навести понтонні переправи на Херсонщині – Генштаб

1 год назад 0

На сьогодні російським військам не вдалося створити водні переправи для перекидання військ і техніки на Херсонщині замість зруйнованих мостів.
Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ бригадний генерал Олексій Громов, повідомляє кореспондент .

«На даний час вони (переправи – ред.) не наведені, вони перебувають під нашим вогневим контролем, мости зруйновані, перетинання водної перешкоди по мостах противником неможливе. Всі можливі напрямки наведення переправ перебувають під постійним вогневим контролем наших військових» , — заявив Громов.
Як повідомляв Укрінформ, 30 серпня Збройні сили України знищили ворожу переправу через Дніпро в районі села Львове на Херсонщині, а також вдарили по недобудованому плавучому мосту, який росіяни споруджували під Антонівським мостом.

ОК "Південь" повідомляло, що уражено район зосередження ворожого озброєння і техніки на Бериславщині, посилено вогневий контроль Антонівського мосту, унеможливлено використання переправи в районі Нової Каховки.