ЗСУ показали колону британських MRAP «Wolfhound»: рухаються полями Херсонщини

1 год назад 0

12 листопада ЗСУ показали військову техніку, яка допомогла здобути перемогу на правобережжі Херсонщини — британські бронемашини MRAP "Wolfhound".
Інформацію  у Telegram-каналі "Оперативний ЗСУ".
Бійці зняли коротке відео, на якому видно переміщення бронемашин.
Помітно, що техніка рухається десь у полі на Херсонщині. Навколо — туман, вглибині — обриси інших військових машин.Коли оператор розвертає камеру, стає зрозуміло, що MRAP "Wolfhound — не одна: позаду рухається колона таких бронемашин. Загалом у тумані розрізняється біля 8 пристроїв.
Боєць з жовтою позначкою на рукаві радіє техніці, яку надала Україні Велика Британія: бронемашина витримує вибух 15 кг вибухівки, озброєна кулеметом чи автоматичним гранатометом і може служити навіть тягачем.Британія у квітні 2022 року обіцяла надати біля 80 од. бронемашин MRAP "Wolfhound. У вересні одну з таких автівкою було помічено у звільненому селі на Херсонщині.
Зазначимо, у дописі не було вказано, коли саме проводили зйомку. Однак на відео помітно густий туман — а саме такі погодні умови були біля 9 години на Херсонщині, як свідчить репортаж телеканалу SkyNews.
Нагадуємо, 11 листопада на Херсонщині також помітили ізраїльський бронеавтомобіль GAIA Amir.