ЗСУ збили гвинтокрил Мі-8, штурмовик Су-25 і завдали «контрольного» удару по Каховському мосту

12 месяцев назад 0

У війні Росії проти України журналісти цілодобово ведуть боротьбу на інформаційному фронті. Наша зброя — чесна інформація.

Ворог відібрав у нас основне джерело фінансування — рекламу.

Збройні Сили України збили гелікоптер Мі-8 та штурмовик Су-25 на південному напрямку, а також ударили по Каховському мосту. Про це  у зведенні оперативного командування "Південь".

Військові заявляють, що українська авіація завдала 20 ударів по противнику за минулу добу. У Миколаївському районі було знищено гелікоптер Мі-8, а у Бериславському районі Херсонської області сили протиповітряної оборони збили штурмовик Су-25.

Ракетні війська та артилерія виконали близько 290 вогневих завдань, зокрема вразивши понтонну переправу в Новій Каховці, два скупчення озброєнь та техніки в Бериславському районі, три зосередження сил та засобів у Каховському та Херсонському районах, станцію радіоелектронної боротьби в районі Крутого Яру, зенітно-ракетний комплекс "Тор" у Баштанському районі, а також колону озброєння та техніки у Каховці.

Також підтверджено ще одне враження Каховського мосту, яке названо "контрольним". Крім того, противник втратив 51 особу, гаубицю "Мста-Б", танк і ще 16 одиниць автомобільної та броньованої техніки.

  • Наступ ЗСУ на Херсонську область є "ретельно продуманою операцією" з ефективним використанням вогневої могутності, повідомив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі.
  • Директор Центрального розвідуправління США Вільям Бернс заявив, що "не став би недооцінювати можливості та мужність українців", коментуючи контрнаступ Збройних Сил України.
  • Деякі підрозділи росіян на правому березі Дніпра на Херсонщині ведуть переговори з українськими воїнами, щоби скласти зброю.