«Білий Барс» – «Дніпро» 2:8

3 года назад 0

19.11.2020 року. Тур 9. «Білий Барс» – «Дніпро» 2:8 (0:2, 2:5, 0:1).

У Білій Церкві відбувся черговий поєдинок 9-го туру регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч між місцевим «Білим Барсом» і херсонським «Дніпром». Матч команди розпочали досить обережно і фактично весь перший період провели без особливо небезпечних моментів. Першу шайбу вболівальники побачили лише на екваторі першої двадцятихвилинки, коли  Денис Макаров  своїм фірмовим потужним кидком від синьої лінії прошив голкіпера «барсів» і відкрив рахунок в матчі.

Після пропущеної шайби «Білий Барс» помітно пожвавився і став активніше діяти в зоні противника. І здавалося, що перше ж більшість залишиться за білоцерківців, але вони сильно захопилися атакою і знову пропустили – гол у меншості на свій рахунок записав  Олександр Каракулько , який зумів точно кинути, знаходячись в оточенні чотирьох суперників.

Другий період «щуки» знов почали із закинутої шайби – на цей раз з метра голкіпера розстріляв  Олександр  Швецов.  І тільки після третього пропущеного гола білоцерківці смоли відіграти одну шайбу. Однак, закинута шайба не допомогла господарям переломити хід матчу, і в другій половині періоду «Дніпро» ще чотири рази засмутив  Кирила Кучера , який замінив  Василя Полгородника.  Фірмовий діагональний кидок  Сергія ДорофєєваПавло Воробйов  дотепно залишив шайбу під кидок  Євгену  ГасніковуОлексій Зайцев  вивів пасом один на один з воротарем  Антона  Крисанова.  У свою чергу «барси» зуміли тільки раз відмітитися у воротах  Олега  Петрова  – добив шайбу юный  Олександр  Койда . Але знову Макаров застав кидком здалеку голкіпера зненацька.

У заключному відрізку зустрічі херсонці трохи зменшили результативні обороти, але все ж довели рахунок до розгромного. До фінальної сирени Крисанов ще раз реалізував більшість, встановивши остаточний рахунок 2:8 на табло.

Шайби: 0:1  Макаров (Вишняков, Воробйов), 10:30;  0:2  Каракулько (Матусевич, Декало, менш.), 14:47;  0:3  Швецов (Зайцев), 22:37;  1:3  Ружніков (Койда), 27:02;  1:4  Дорофєєв (Декало, Зайцев), 29:04;  1:5  Гасніков (Воробйов, Брага); 34:00;  1:6  Крисанов (Зайцев, Вишняков), 35:30;  2:6  Койда (Петрошенко, Будько), 38:26;  2:7  Макаров (Декало, Каракулько), 39:24;  2:8  Крисанов (Швецов, Дорофєєв, більш.), 47:13;

Білий Барс:  Полгороднік (Кучер); Логачов – Грицюк, Гребеник (К) – Кравець, Будько – Ядловський (А), Кисельов; Благий (А) – Ружніков – Бородай, Грабовецький – Даниленко – Мороз, Койда – Петрошенко – Лісників, Резюк – Трошкін – Резюк.

Дніпро:  Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Афанасьєв (А) – Макарів (К), Ратушний – Матусевич; Швецов – Крисанов – Зайцев, Воробйов – Гасніков – Вишняков, Брага – Чернишенко – Каракулько, Ганута – Панасенко.

Джерело:Новини «Дніпро» – «Дніпро» .