![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/05/e9ead4228219578e5442c9db0ad56f6c-668x450.jpg)
Херсонка здобула перемогу на “Кубку Кишиневу” з веслування на байдарках і каное
1 год назад 0
З 12 по 14 травня 2023 року в м. Кишинів (Республіка Молдова) пройшов “Кубок Кишинів” з веслування на байдарках і каное, присвячений Дню спортсмена та олімпійського руху.
Як повідомляє пресслужба Херсонської міської ради, у змаганнях взяли участь близько 180 спортсменів, серед них була і вихованка ДЮСШ «Спартак» Херсонської міської ради – Мішель Фесун, під керівництвом тренера-викладача С.М.Фесуна.
Мішель у байдарці-одиночці на дистанціях 200, 500 та 2000 м здобула срібну медаль, а у байдарці-двійці на дистанціях 200 та 500 м виборола золоту медаль.
Вітаємо нашу спортсменку та її тренера-викладача з успішним виступом.
Бажаємо успіхів у наступних стартах!