«Кременчук» – «Дніпро» 3:2

12 месяцев назад 0

21.01.21 Тур 27.  «Кременчук» – «Дніпро» 3:2 (0:0, 3:0, 0:2).

Мало хто сумнівався, що «Кременчук» на своєму льоду дозволить комусь грати першим номером. Ось і цього разу з перших хвилин херсонцям довелося витримувати натиск господарів. На кидки  Дмитра Орлова  та  Віктора Тютченка  «Дніпро» відповів хіба тільки пострілом  Сергія Дорофєєва . До середини першої третини господарі стали частіше турбувати  Олександра Хомутова , але кидки з ближньої дистанції йшли або в голкіпера, або виручала стійка. Те ж саме можна сказати і про роботу воротаря кременчужан  Ігоря Давлетшина . Тому 0:0 за підсумком – логічно.

У 2-му періоді проявилася «хвороба» цього сезону у «щук» в іграх з командами топ-3 – вхід в зону. Якщо «Кременчук» порівняно легко входив і обкопувався на позиціях, то херсонці діяли через закидання і витрачали сили на боротьбу під бортами. Але що не виходить поблизу, вдалося здалеку: рахунок відкрив  Тимур Гриценко , вдало підставивши ключку під кидок  Владислава Грицьких . Обмін вилученнями трохи збив темп гри, але в середині матчу клуби обмінялися гострими моментами. Після кидка  Дмитра Созонова  «Дніпро» врятувала стійка, а кидок  Олексія Янишевського  відбив воротар.

35-я хвилина – подвійний кошмар для захисту «щук». Тютченко безперешкодно розстрілює ворота з центра зони, а згодом  Ілля Смирнов  результативно використовує помилку в обороні гостей – 3:0.

У 3-му періоді принципово малюнок гри не змінився. Не можна сказати, що у херсонців не було моментів, щоб розмочити рахунок, але шайба до воріт не йшла. Довелось  Дмитру Підгурському брати тайм-аут. «Щукам» вдалось провести декілька атак, але немає завершального паса і кидка. На 55-й хвилині Рузаль Галєєв  вичикує момент для передачі на  Артема Целогородцева , але поперечний пас стає голом у результаті рікошета – 3:1. У меншості старався  Олександр Швецов  скоротити різницю в боротьбі на п’ятачку. Ще один Олександр –  Каракулько також вирішив узяти гру на себе, але захисники заблокували кидок. Кременчужані тим не менш проводять осаду воріт Хомутова, але безрезультатно. За 1:11 хвилин до сирени – 3:2. Євген Гасніков  знаходить пасом на п’ятачку Дорофєєва, і той відпрацьовує своє видалення. За 22 секунди до сирени «Дніпро» у більшості, виходить 6-й польовий. Кидають Дорофєєв,  Павло Воробйов , але перервати переможну серію господарів не вдається.

Шайби: 1:0  Гриценко (Грицьких, Кисельов), 23:04;  2:0  Тютченко (Хрішпенц), 34:02;  3:0  Смирнов (Грицьких), 34:54;  3:1  Галєєв (Воробйов), 54:47;  3:2  Дорофєєв (Гасніков, Афанасьєв), 58:19.

Кременчук:  Давлетшин (Гордюшин); Яковлєв – Варава, Александров – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Алексюк; Коробов – Дубінін – Денискін, Созонов – Серанов – Орлов, Савицький – Пукс (А) – Тютченко, Смирнов – Гриценко (А) – Кисельов (К).

Дніпро:  Хомутов (Петров); Декало – Сірченко, Дорофєєв – Ратушний, Афанасьєв (К) – Матусевич; Галєєв – Гасніков (А) – Янішевський (А), Каракулько – Крисанов – Швецов, Чернишенко – Воробйов – Целогородцев, Панасенко – Борисов – Болотін.

Джерело: Новини «Дніпро» – «Дніпро»

 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.