Привітання вихованців!

7 месяцев назад 0

Херсонська дитячо-юнацька спортивна школа № 6 Херсонської міської ради  ВІТАЄ  збірну команду області з волейболу  з впевненою ПЕРЕМОГОЮ  у фінальних змаганнях чемпіонату України «Дитяча ліга» серед юнаків 2005 року народження, який проходив з 31 травня по 5 червня 2021 року у м. Харків.

До складу збірної команди ввійшли вихованці відділення волейболу пляжного Чухрай Кирило та Вакуленко Євгеній, тренер-викладач Наталія ЧУХРАЙ.

В змаганнях брали участь дев’ять команд, які були розподілені на дві підгрупи за підсумками минулого чемпіонату. За три ігрових дні наша збірна впевнено обіграла суперників у підгрупі з рахунком 3:0.

У півфіналі на наших юнаків чекала достатньо підготовлена команда з м.Дніпра, яка намагалась нав’язати свою гру, але злагоджена робота збірної Херсонщини принесла результат. Знову 3:0.

У фіналі збірна Херсонської області зустрілася з командою Київського спортивного ліцею-інтернату, яка в минулому сезоні з рахунком 2:1 вирвала перемогу у наших хлопців. Гра була дуже цікавою та яскравою. І знову наші хлопці святкували перемогу – 3:0 на нашу користь!

Отже, не програвши жодної партії, збірна Херсонської області стала чемпіонами України. 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.