![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/08/987757021a8b1a6d67cfed323a5bc9a7-690x450.jpg)
Шашковий турнір до Дня Незалежності
4 года назад 0
23 серпня 2020 року на літньому майданчику «Рандеву» відбувся відкритий міський турнір з шашок-64 (швидка гра), присвячений Дню Незалежності України. В змаганнях взяли участь 15 шашкістів з Каховки, Н.Каховки, Малокаховки, Бериславського району.
За підсумками турніру переможцем став Дем’янюк Володимир (Каховка), друге місце завоював кандидат у майстри спорту Мішин Сергій (Каховка), третє – представник Нової Каховки Мануйло Віктора.
Серед жінок кращий результат показала Мелехина Ольга (Малокаховка). Друге та третє місця у Чорнощоковой Ніни (Каховка) та Кондратенко Світлани (Малокаховка).
У заліку серед ветеранів перше здобув представник Бериславського району (с. Львове) Райляну Василь, на другому – Коваль Володимир (Н. Каховка), на третьому – представник міста Каховки Яровий Леонід.