![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/05/cf2521e151bd180af2a4f9d6fecb58b5-375x450.jpg)
Спортсменка з ТОТ Херсонщини отримала спеціальну преміїю
2 месяца назад 0
Спортсмени з тимчасово окупованих територій України отримали спеціальні премії.
Серед них і легкоатлетка з Херсонщини – Тетяна Насонова.
Про це повідомляє Херсонська ОВА.
Вона — чемпіонка світу серед ветеранів з легкої атлетики у штовханні ядра у 2023 році і одна з перших лауреаток премії, запровадженої Анатолієм Трубіним спільно з Асоціацією нескорених громад.
Анатолій Трубін — гравець національної збірної України з футболу та португальського футбольного клубу “Бенфіка”. Голкіпер запровадив премію для спортсменів з тимчасово окупованих областей України.
Цей проєкт має заохотити спортсменів з регіонів, де зупинилося спортивне життя через війну, але не спортсмени, які продовжують перемагати на різних аренах.
Спортсменів Херсонщини, Запоріжжя, Луганщини та Донеччини номінуватимуть щомісяця.