В Новій Каховці завершився чемпіонат з футболу серед аматорів

21 червня 2020 року в Новій Каховці на спортивному полі «Вогник» стадіону «Енергія» відбулась фінальна гра першості міста з футболу серед аматорських команд.

Турнір розпочатий ще минулої зими, але не був завершенний своєчасно через введення карантинних обмежень

В фінальному поєдинку зустрілись команди “Шахтар” з Нової Каховки та команда “Мала Каховка” з села Малокаховка. В напруженому протистоянні з рахунком 9:4 перемогу здобула команда “Шахтар”.

Гра проходила без глядачів з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм та необхідних заходів безпеки.

Після цього поєдинку остаточно визначився переможець зимового турніру. Набравши 30 очок чемпіоном міста стала команда “Шахтар” з Нової Каховки. Серебро вибороли футболісти команди “Мала Каховка” (25 очок), а бронзу здобула здобула команда селища Козацьке Новокаховської ОТГ.

Кращим воротарем турніру став Воронцов Павло (команда “Шахтар”), кращим нападником турніру компетентне жюрі назвало гравця команди “Шахтар” Долю Валерія, а кращим захисником – Василенка Олега з “Малої Каховки”, та кращим напівзахисником – Юхненка Анатолія теж з “Малої Каховки”.