2 месяца назад 0

У Києві спортсмени з Херсонщини перемогли у фіналі Кубку України з пляжного волейболу.

Про це повідомив Петро Бойко, тренер.

У Києві на майданчиках Центру пляжних видів спорту “СЕТ” відбувся фінальний етап кубку України сезону 2023/2024 серед чоловіків та жінок. На цих змаганнях зібралися всі найсильніші пари України.

Херсонщина тут була представлена двома гравцями — Бойком Олександром з Нової Каховки в парі з Киянином Антоном Моісеєвим, та Дацюком Іваном з Хрестівки Чаплинського району, в парі з Іваном Ліхацьким з Києва.

Олександр з Антоном розпочали змагання з кваліфікації і дійшли до фіналу, на шляху до якого обіграли також дует Дацюк/Ліхацький. В фіналі Бойко/Моісеєв в запеклій боротьбі обіграли Пару Бублик Олексій/Тимченко Ярослав, а в грі за третє місце Дацюк/Ліхацький перемогли дует Горобець/Свириденко.

“Вітаємо переможців та призерів і особисто наших земляків Бойко Олександра та Дацюка Івана з золотими та бронзовими нагородами. Дякуємо нашим захисникам за можливість жити і приймати участь в змаганнях. Слава Богу, слава Україні, Героям слава”, – зазначив Петро Бойко, тренер.