Андрій Гордєєв проінспектував початок ремонту дороги Білозерка-Розлив

Андрій Гордєєв проінспектував початок ремонту дороги Білозерка-Розлив

6 лет назад 0

21 вересня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм першим заступником Дмитром Бутрієм та начальником Служби автомобільних доріг у Херсонській області Миколою Савченком проінспектував початок капітального ремонту ділянки дороги Білозерка-Розлив.

Оновлення дорожнього покриття здійснюватиметься на відрізку протяжністю 6 км загальною площею 33 тис м2.

Кошторисна вартість ремонту об’єкта становить 33 млн гривень. Об’єкт реалізується за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів Білозерського району та залучення кредитних коштів. Ремонтні роботи на даній ділянці планується завершити за півтора місяця.

Голова Томинобалківської сільської ради Чередник Антоніна проінформувала, що для реалізації проекту кожна сільська рада району виділила 20 тис грн., крім того 10% з бюджету виділила районна рада. Із державного бюджету на капітальний ремонт ділянки дороги Білозерка-Розлив надійшло 29,660 млн. грн.

Очільник області Андрій Гордєєв повідомив :«Для нас ця дорога є стратегічною, бо вона з’єднує Херсонську і Миколаївську області через Станіслав та Олександрівку. Дякую районній владі і сільським громадам, які взяли участь у співфінансуванні. Також за рахунок державного бюджету були придбані вагові комплекси. Найближчим часом вони будуть на території Херсонської області».

Також голова облдержадміністрації нагадав, що з першого вересня місцеві автошляхи переходять на баланс обласної адміністрації.