Іммігруєте за кордон на ПМП - відвідайте податкову інспекцію

Іммігруєте за кордон на ПМП — відвідайте податкову інспекцію

7 лет назад 0

За п’ять місяців цього року в головному офісі Херсонської ОДПІ видано 41 Довідку про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку — резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань з цього податку (далі — Довідка). За такий же період минулого року було видано 81 Довідку.

Нагадаємо, що громадяни України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про майновий стан і доходи у термін, не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду (п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу України). Після цього, впродовж 30 календарних днів фахівці органів фіскальної служби перевірять визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку і видадуть Довідку. Під час перетину кордону та для проведення митних процедур Довідку слід надати до органів митного контролю.

В Херсоні детальну інформацію з питань декларування доходів можна отримати в Центрі обслуговування платників за адресою: вул. І. Кулика, 143а та за телефоном: 32-74-40.

За інформацією прес-служби Херсонської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області