![До Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації завітали представники фундації "Громадський рух "Українці проти туберкульозу"](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2017/10/2017-10-06-05.jpg)
До Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації завітали представники фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу»
7 лет назад 0
З робочим візитом до Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації завітали представники фундації «Громадський рух «Українці проти туберкульозу». Директор Департаменту Віктор Короленко з головним позаштатним фтизіатром Галиною Коваль приймали участь у проведенні публічної консультації з експертами виконавчої групи проекту «Створення сприятливої суспільно-політичної ситуації для переходу на амбулаторну модель лікування туберкульозу в Україні».
Обговорена проблема про стан впровадження в Херсонській області пацієнт орієнтованої моделі надання протитуберкульозної допомоги населенню та зроблені висновки щодо її вирішення і подальшої співпраці.