До каховської лікарні почали повертатися лікарі

2 года назад 0

Донедавна вони масово звільнялись через нездорову атмосферу в колективі.

До Каховської центральної міської лікарні ім. родини Панкеєвих почали повертатися лікарі. Про це розповів в. о. директора закладу Андрій Федотов.

— До нас уже повернулися кілька лікарів, які раніше з різних причин перейшли працювати до інших міст. Зокрема, повернувся Віктор Забєлін, хірург Віталій Сєров, інші спеціалісти. Також останнім часом до нас прийшли патологоанатом, кардіолог, психолог, чекаємо гінеколога, проктолога, ведемо перемовини з ендокринологом. Не всі вони працюватимуть на повну ставку, але я впевнений, що 2022-й стане роком розвитку для нашої лікарні. Також ми подали до Національної служби здоров’я України заявку на надання 19 пакетів послуг. Зараз маємо їх 16, — сказав він.

Як повідомляв “Новий день”, кілька років тому з Каховської ЦМЛ почали масово звільнятися лікарі. Зокрема, хірург Віталій Сєров і ортопед-травматолог вищої категорії з майже 40-річним стажем Віктор Забєлін перейшли тоді працювати до Новокаховської центральної міської лікарні.

Самі медики пояснювали це низькою зарплатою, поганими умовами для роботи і нездоровою атмосферою в каховській лікарні. Тодішню керівницю ЦМЛ Олену Мазур звинувачували в незаконних звільненнях працівників і неправомірному заниженні зарплати. Деяким медикам вдалося оскаржити незаконні розпорядження директорки в суді і отримати чималі грошові компенсації.

За час своєї роботи Олена Мазур примудрилась розсваритися не лише з підлеглими, а й з керівництвом Каховської районної і міської рад. 12 жовтня 2021 року стало відомо про її звільнення. Підставою для цього в міськраді назвали виявлені в лікарні порушення фінансової дисципліни на загальну суму майже 14,3 млн грн.

Олег БАТУРІН.