Як продовжити COVID-сертифікат

1 год назад 0

У МОЗ розповіли, як українці, котрі отримали піврічну довідку про вакцинацію, можуть її оновити, не виходячи з дому. Зазначається, що оновити COVID-сертифікат необхідно у певний термін.

Раніше вже розповідалося, що потрібно зробити для того, щоб отримати сертифікат про проходження повного або часткового курсу вакцинації на державному порталі «Дія». Однак, варто зауважити, що даний документ, як і Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, має термін придатності.

Людям, які отримали сертифікат, дійсний протягом 6 місяців, МОЗ рекомендує оновити його на порталі «Дія» протягом місяця до закінчення його терміну придатності. Також півроку діє і перше свідоцтво про вакцинацію, отримане у сімейного лікаря. Однак, після поновлення, його термін буде продовжений ще на півтора року.

Нагадуємо, що у вересні Кабмін продовжив термін дії сертифікатів, які пацієнти отримували після проходження повного або часткового курсу вакцинації.

З переведенням країни в «жовту» зону карантину, українці, у яких є дійсні сертифікати, отримують деякі послаблення карантинних обмежень, у порівнянні з не вакцинованим населенням.

Анатолій НІКОЛАЄВ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.