«Червона лінія» — 100 тисяч гривень

1 месяц назад 0

Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявляє, що уряд найближчим часом підніме до 100 тис. гривень суму депозитів, які не враховуватимуться при призначенні житлової субсидії.

— З’явилося три нові критерії – була одна машина, стало дві (які не враховуватимуться при призначенні житлової субсидії), було одне житлове приміщення, стала наявність двох, і третій — депозит. Це та історія, яка потребує аналізу. Позаяк депозит 56 тисяч гривень може бути навіть у пенсіонерки, яка там собі відкладала. Найближчим часом ми внесемо зміни, поправимо трошки ці речі, щоб заспокоїти людей… Зараз 56 тисяч гривень, а ми піднімемо до 100 тисяч. Це точно, — сказала Марина Лазебна в ефірі одного з телеканалів.

Також міністр відповіла, що після верифікації в субсидії може бути відмовлено близько 3% домогосподарств, за іншими критеріями, не пов’язаними з наявністю депозитів.

Спочатку травня Кабмін зобов’язав претендентів на отримання субсидії для оплати житлово-комунальних платежів подавати разом із заявкою декларацію про доходи та витрати.

Окрім зазначених змін, документ також розширює перелік джерел доходів, які враховуються для розрахунку середньомісячного сукупного доходу. Зокрема, тепер доходи від розміщення депозитів та дивіденди від цінних паперів враховуються при призначенні субсидій.

Анатолій НІКОЛАЄВ.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.