Херсонська обласна служба зайнятості готує кадри для роботодавців області

1 год назад 0

За 4 роки свого існування Державний навчальний заклад «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» підготував 350 осіб за 9 професіями, що необхідні для розвитку економіки нашого регіону. Це овочівники, плодоовочівники, трактористи с/г виробництва, касири торгівельного залу. Слухачі з числа безробітних сьогодні проходять навчання за професіями швачка, бармен. У перспективі планується підготовка кухарів та покоївок.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова підвищення конкурентоспроможності робочої сили є одним із пріоритетних напрямів роботи Херсонської обласної служби зайнятості. Сьогодні кожній п’ятий клієнт з числа безробітних отримав послугу з професійного навчання в навчальних закладах регіону.

Основними замовниками навчального процесу є роботодавці, які з кожним роком все виразніше відчувають «кадровий голод». Враховуючи зміни в техніці, технологіях, організації виробництва та відповідні вимоги роботодавців до якості підготовки робочої сили, професійне навчання безробітних постійно наближується до сучасних стандартів з використанням виробничих площадок.

«Саме для швидкого та ефективного забезпечення роботодавців висококваліфікованими кадрами був створений ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ», який якісно готує робітничі кадри та впроваджує технології дистанційного навчання, навчання з елементами дуальної освіти. Наприклад, отримання професійних компетенцій «Використання сучасних технологій та матеріалів при виготовленні швейних виробів» безпосередньо на виробництві ТОВ «Швейна фабрика «ВІД», — зазначив Євгеній Єрашов.

В свою чергу роботодавці регіону, а саме: ДП «Таврія», СФГ «Акант», ПП Павлівський М.М., ТОВ «АВІОН+» засвідчують високий рівень підготовки кадрів в цьому навчальному закладі та готовність брати активну участь в навчальному процесі.

У поточному році укладений двохсторонній договір співпраці між Херсонським обласним центромзайнятості та Об’єднаною організацією роботодавців Херсонщини щодо реалізації механізму підготовки кваліфікованих робітників та сучасних фахівців для промислових підприємств Херсонщини.

Сподіваємося, що тісна співпраця з роботодавцями буде збагачуватися новими ідеями. Серед можливих майбутніх ініціатив — створення на базі ДНЗ «Херсонський ЦПТО ДСЗ» навчально-виробничого комплексу в складі якого заплановані навчальні відділення в м.Скадовськ для підготовки робітничих кадрів готельно-ресторанного сервісу та в м. Херсон — для машинобудівної галузі.

Відділ організаційно-інормаційної роботи та архівної справи ХОЦЗ