У суботу в Херсоні відзначатимуть День вуличної музики

8 месяцев назад 0

День Вуличної Музики (Street Music Day) в Україні – це масштабний міжнародний волонтерський проект, який у 2018-му році вже вп'яте проходитиме в Україні.

Це веселе і добре міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас [Andrius Mamontovas]. За 11 років до литовського свята музики долучились Латвія та Ірландія, Великобританія та Грузія, Нідерланди і Бельгія, а ще Норвегія, Вірменія, Португалія.

16 травня 2014 року День Вуличної Музики вперше відбувся і в Україні, куди це свято привезла громадська організація "Логістичний Штаб".

Суть ідеї свята проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти і заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

Це некомерційний проект, що організовується силами небайдужих людей та організацій по всій Україні, які люблять музику, веселий настрій і своє місто.

19 травня разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи це музичне свято охопить також і вулиці понад 40 українських міст. З кожним роком до Дня Вуличної Музики приєднуються нові міста України.

Цього року до свята вперше приєднується і наше місто. У Херсоні планується проведення музичного свята одночасно на трьох локаціях:

— пішохідна вулиця Суворова (біля “Парусу”)

— набережна по проспекту Ушакова (біля пам’ятника Першим корабелам);

— відкритий креативний простір Urban CAD (вул. І.Кулика, 26).

Участь у святі безкоштовна.

Організатори заходу у Херсоні: управління культури і Управління молоді та спорту Херсонської міської ради, Культурний центр Україна-Литва.

Контактна інформація:

• Електронна пошта: smd.kherson@gmail.com

• Сторінка у соціальній мережі: facebook.com/smd.kherson

• Контактні телефони: 32-17-18, 45-47-19, 0964127607.

Більше про День Вуличної Музики в Україні та формат свята – на сайті streetmusic.com.ua.