3 способи захиститися від стресу на роботі

5 лет назад 0

Стрес на роботі…1. Список справ

Коли на вас навалюється купа завдань, вам складно встигнути зробити все вчасно. Це стає пергою причиною стресу. Провали дед-лайнів призводять до конфліктів з керівництвом, що тягне за собою нові переживання. Для того, щоб цього не сталося, просто складіть список справ. В спокійній обстановці візьміть чистий аркуш паперу і подумайте над своїми завданнями. Розставте їх за рівнем важливості і почніть виконувати кожен окремий пункт поодинці. Ви будете здивовані, але це дозволить вам швидше і якісніше впоратися з роботою, навіть коли ви вже сильно стомлені, нервово або фізично.

2. Робіть перерви

Якщо ви відчуваєте, що ледь-ледь тримаєте себе в руках, щоб не накричати на колег, просто зробіть паузу. Знайдіть тихе місце, чи просто вийдіть на пару хвилин з офісу. Навіть п'ять хвилин, проведених на відкритому повітрі, можуть допомогти. Милуйтеся природою, небом, зеленню, дихайте спокійно і згадуйте, що життя є і за межами контори.

3. Подивіться на фото милих тваринок

Перегляд фотографій собачок і кошенят протягом декількох хвилин може полегшити стрес і допомогти збалансувати свої емоції. Для заспокоєння нервів достатньо лише пари хвилин. Не слід засиджуватися в мережі по півтори години і повністю забувати про роботу. Все що вам потрібно – розслаблення. Після цього ви зможете легше і швидше впоратися з повсякденними завданнями.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.