Херсонські «світлі голови» взяли участь у всеукраїнському форумі

2 года назад 0

Херсонські МАНівці взяли участь у всеукраїнському форумі.

У грудні у Києві відбувся перший Всеукраїнський форум «Почуй і підтримай дитину» Національної дитячої ради, що створена за ініціативи Уповноваженого Президента з прав дитини Миколи Кулеби з метою залучити дітей до змін, які проходять в системі освіти, налагодити обмін думками та пропозиціями щодо актуальних питань, які хвилюють дітей, підлітків та молодь, актуалізації їх пропозицій при розробці рішень стосовно змін в освіті.

У форумі взяли участь діти та молодь, які є представниками шкільного самоврядування, та випускники інтернатних закладів з усієї України.

Від Херсонської області координатором обласної Ради Старшокласників комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради був направлений Володимир Кучер, учень 10 класу Олешківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов Олешківської районної ради.

Під час форуму відбулись цікаві, змістовні тренінги з питань лідерства й волонтерства, активного впровадження інклюзії та забезпечення рівного доступу до усіх сфер життєдіяльності людей з обмеженими можливостями, а також тренінг із питань інтернет-безпеки та запобігання булінгу від Асоціації працівників України, де об’єднавшись у групи, учасники форуму долучилися до сесії стратегічного планування зі створення проектів обласного та національного рівнів з подолання булінгу в учнівському та молодіжному середовищі. Кожна група представила свої проекти, виклала власні аспекти діяльності у обласних осередках із зазначених питань.

Не менш цікавими стали зустрічі з відомими людьми України: Уповноваженим Президента України Миколою Кулебою, міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, відомим українським телеведучим Олександром Педаном. Під час закриття форуму всі учасники отримали посвідчення.

Цікавий формат зробили форум корисним для дітей і допомогли спланувати подальшу роботу Національної дитячої ради.

Херсонська обласна рада


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.