Херсонських студентів навчають польської мови — новости херсона

2 недели назад 0

З вересня поточного року в Херсонському державному університеті розпочалися курси польської мови. Заняття проводить професор кафедри неофілології Поморської Академії у Слупську (Республіка Польща) Тадеуш Осух.
Сьогодні, 7 вересня, пан Тадеуш зустрівся з ректором ХДУ Олександром Співаковським, проректором з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максимом Вінником та проректоркою з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталією Кушнір. У ході зустрічі Олександр Співаковський подякував польському професору за співпрацю та висловив сподівання на подальшу плідну роботу.
Зазначимо, що п’ятий рік поспіль пан Тадеуш приїжджає до Херсонського державного університету навчати студентів польської мови. Курс орієнтований на всіх, хто бажає вивчити польську мову.
В першу чергу заняття відвідують студенти, які беруть участь у програмі «Подвійний диплом» та семестровому навчанні в Поморській Академії у Слупську (Республіка Польща). Цьогоріч курси з польської мови триватимуть з 2 по 29 вересня. Заняття проходитимуть щодня на I, IV та V парах у коворкінг-залі Наукової бібліотеки ХДУ.
Херсонський державний університет співпрацює з Поморською Академією у Слупську починаючи з 2013 року. Результатом плідної співпраці є програма «Подвійний диплом» з університетом-партнером.
Це чудова можливість для студентів навчатися не лише в нашому навчальному закладі, а й здобувати диплом європейського зразка, розкривати для себе нові горизонти, розвиватися, використовувати усі можливості, що є конкретними інструментами особистої капіталізації.
За додатковими питаннями можна звертатися до відділу міжнародних ініціатив та проєктної діяльності (402 аудиторія головного корпусу ХДУ).
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.