Наталія Устинова: Тільки в освіченої нації є майбутнє!

3 недели назад 0

Впевнена директор Херсонської гімназії №1, Заслужений учитель України, кандидат педагогічних наук Наталія Устинова , привітавши колег з професійним святом – Днем Учителя!
— Роль педагога у розвитку нації та держави завжди була надзвичайно важливою. Адже вчителі є носіями знань, які формують громадянське суспільство на багато років уперед. На превеликий жаль, сьогодні горде звання Вчитель у нашій країні не в пошані.
Бездумні експерименти влади у сфері освіти змушують педагогів все частіше замислюватися про зміну професії. Тисячі наших колег працюють за кордоном на низькокваліфікованих роботах аби заробити хоч малу копійчину. А мільйони українців позбавлені можливості вчитися і вчити своїх дітей у досвідчених фахівців.
Наразі ми з вами самі повинні вирішити, яким шляхом піде українське освітянство. Саме ми — вихователі, вчителі, педагоги – маємо зробити все залежне, щоб повернути престиж професії, щоб держава, нарешті, заслужено оцінила нашу працю. Адже тільки в освіченої нації є майбутнє! Тож нехай на вашу адресу звучать сотні теплих слів. Миру та злагоди всім нам!
ОППОЗИЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИЗНЬ. Хeрcонщина


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.