У Херсоні відбулися перегони «Halloween-race»

1 месяц назад 0

У Херсоні відбулися перегони "Halloween-race". Проходять вони вже втретє. За словами організатора Андрія Кутасова, цього року в акції зареєструвалося більше 100 учасників з Миколаєва, Запоріжжя, Одеси, Херсона, Нової Каховки і Голої Пристані. 

Спортивна і добра відьмочка так представилася Суспільному учасниця перегонів "Halloween-race" Катерина Савенкова. Говорить, що заздалегідь продумувала свій костюм і аксесуари, щоб відповідати обраному образу.  

"Робила сама ось таку мітлу. Сподіваюся вона мені допоможе приїхати першою. Прикрасила свій велосипед павутинням Все як має бути у Гелловін. Тільки макіяж не робила".  

У перегонах бере участь і команда академічної греблі — четверо чоловіків. Троє з Херсона і один з Києва. Вони вперше беруть участь у таких перегонах. 

"Налаштовані добре проїхати. Покататися і отримати задоволення. Постараємося показати гарний результат", — говорить учасник перегонів "Halloween-race" Владислав Богоявленський. 

Організатор перегонів Андрій Кутасов говорить, що сьогодні, через пандемію COVID-19, змінили регламент перегонів.  

"Деякі учасники в костюмах, а деякі у спортивному одязі у зв’язку з різними обставинами по карантину, обмеженню. Захід скорочено максимально. Без шоу програми, залишилася тільки спортивна частина".   

Шосейні змагання   "Halloween-race"   одночасно поєднав   велопробіг і перегони. Маршрут першого — старт з площі перед херсонським дитячо-юнацьким клубом фізичної підготовки №5, фініш — у селищі міського типу Білозерка. А з відти перегони до Станіслава, потім до Томиної Балки та Кізомису і назад у Білозерку. UA:Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.