Оголошена тема Met Gala-2020

4 года назад 0

Інститут костюма Метрополітен-музею оголосив тему виставки 2020 року. Майбутня експозиція називатиметься «Про час: мода і тривалість» (About Time: Fashion and Duration).

Про це повідомляє видання "Vogue. Ukraine". 

2020 рік є знаковим для Метрополітен-музею. Нью-йоркський заклад святкуватиме своє 150-річчя серією виставок, на багатьох з яких представлять шедеври колекцій Met, а також нові придбання, зроблені в межах ювілею. Відповідно до теми року, музей оголосив, що виставка Інституту костюма продемонструє півстолітню історію моди. «About Time: Fashion and Duration – це переосмислення історії моди, яка є фрагментованою, переривчастою і неоднорідною», – каже Ендрю Болтон, керівник Інституту костюма.

Болтон знайшов натхнення для теми виставки в стрічці Саллі Поттер 1992 року «Орландо», основаній на однойменному романі Вірджинії Вульф.

«У фільмі є чудова сцена, – каже він, – в якій Тільда Свінтон входить у лабіринт у жіночому халаті XVIII століття. Коли вона проходить через нього, її одяг перетворюється на сукню середини XIX століття, і вона з'являється в 1850-х роках в Англії. Ось як з'явилась ця ідея».

У прес-релізі Макс Голлейн, директор Met, розвинув концепцію: «Ця виставка розгляне ефемерну природу моди, щоб показати, що вона може бути як лінійною, так і циклічною». Головне завдання Болтона – підкреслити різні «згини в часі».

Офіційне відкриття виставки Met Gala заплановане на 4 травня 2020 року. Співголовами цього разу будуть: креативний директор Louis Vuitton, Ніколя Жескьєр, посол бренду Емма Стоун, Меріл Стріп і Анна Вінтур.