Завершилась творча практика у херсонських студентів

6 лет назад 0

З 7 по 20 червня на базі херсонського художнього нашого музею відбулася навчальна практика для студентів 3-го курсу факультету історії, психології та соціології Херсонського державного університету. 

За період практики студенти прослухали лекційний курс з українського та світового мистецтва, познайомилися з постійною експозицією музею та новими виставками. 

Важливою складовою практики було ознайомлення з історією розвитку музейної справи на Херсонщині, аспектами формування музейної колекції.  Практикантам було запропоновано учбове завдання – написання інвентарних карток  для творів мистецтва, з яким вони досить вдало впоралися. 

На завершення практики в музеї відбувся семінар з українського мистецтва, на який студенти приготували реферати та презентували свої дослідження  з тем, що були їм запропоновані. 

Підбиваючи підсумки практики, студенти зауважили, що були приємно вражені роботою музейних працівників, якістю експозицій та загальним рівнем діяльності музею.  Фото: прес-центру художнього музею