Бюджет Херсонщини поповнила угода на мільйон

3 года назад 0

Найбільшу в поточному році угоду з продажу нерухомості успішно реалізувало регіональне відділення Фонду держмайна у Херсонській області, АР Крим та Севастополі.
Як повідомляє Голос України, тут заробили для державної скарбнички 1 мільйон 360 тисяч гривень за рахунок продажу колишнього профілакторію давно ліквідованого консервного комбінату в облцентрі. Двоповерховий комплекс площею майже півтори тисячі квадратних метрів на вулиці Перекопській спершу виставили на електронні торги, але лот цікавості не викликав. А от коли вдруге його ціну знизили, знайшовся охочий бізнесмен, котрий погодився викласти за об'єкт названу вище ціну, не рахуючи податків.
Це справді успіх: адже вдало продати справді цінну нерухомість за більш-менш пристойні кошти обласним приватизаторам вдалося ще в січні поточного року — тоді котедж у курортному селі Генгірка на узбережжі Азовського моря реалізували за 427,5 тисячі гривень. Та хочеться вірити, що нові досягнення на Херсонщині у Фонду держмайна ще попереду: адже у планах держави — продаж двох солезаводів, заводу "Судмаш", кількох оздоровниць і порту в Скадовську.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.