Після удару ЗСУ в Новій Каховці в окупантів мінус майже батальйон, убитих мають намір спалити на заводі – журналіст

1 месяц назад 0

Унаслідок удару Збройних сил України по складу боєприпасів в окупованій Новій Каховці Херсонської області втрати ворога вбитими й пораненими становлять майже 340 осіб. Про це 9 липня у Telegram військовий журналіст, кореспондент ТСН Андрій Цаплієнко з посиланням на свої джерела.

"Результати вчорашнього прильоту по району ГЕС. Приблизно 340 орків відтепер не будуть стріляти в українців, а це майже батальйон. З них 93 "200-х", до лікарні потрапило 176 "300-х", із них орієнтовно 100 важких, із яких приблизно 30 лікарі не врятують" , – написав він.

За даними журналіста, з Криму "приперлися спеціально забрати сімох важливих поранених, але в лікарні вважають, що не довезуть".

"Цитата:  "На машинобудівний завод заїхало два [вантажівки] "Урали". Водії в протигазах, сморід від них стояв сильний. Завезли вбитих, хочуть запустити піч у ливарному цеху, щоб їх спалити". Їм не шкода ані українців, ані своїх. Упирі, одним словом" , – заявив Цаплієнко.

Про удар ЗСУ по російському складу боєприпасів у Новій Каховці повідомляв 8 липня радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.