Херсонські комунальники отримали вирок суду за несплату ЄСВ

6 лет назад 0

У вересні поточного року, за матеріалами працівників податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення службовими особами одного з комунальних підприємств м. Херсона та розпочато кримінальне провадження за ч.1ст.212-1КК України (Ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування).

Під час проведення досудового розслідування спеціалісти фіскальної служби області встановили суттєві порушення щодо несплати протягом 2017 року до бюджету єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму майже 1,6 млн. гривень. Фактично грошові кошти підприємства були використані посадовими особами на інші цілі.

Вже у жовтні п.р. відповідальній службовій особі підприємства було повідомлено про підозру за ч.1 ст.212-1 КК України. Однак, у зв‘язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків та зважаючи на те, що під час досудового розслідування підозрюваний визнав свою вину та активно сприяв у розкритті злочину, кримінальне провадження на підставі ч. 4 ст. 212-1 КК України направлено до суду для його звільнення від кримінальної відповідальності.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області