НАЗК виявило в декларації депутатки Херсонської райради незадекларовану нерухомість на 4,3 млн гривень

2 года назад 0

Нацагентство з питань запобігання корупції направило до Нацполіції матеріали перевірки декларації депутатки Херсонської райради від “Блоку Володимира Сальдо” Інни Сорокунської за 2020 рік. Про це вказано на порталі НАЗК. 

Як вказано у висновках перевірки декларації, депутатка незадекларувала нерухомість – об’єкти та земельні ділянки на загальну суму більше 4,3 млн гривень. Таким чином, було виявлено ознаки кримінального правопорушення за статтею “Декларування недостовірної інформації”. 

Варто зазначити, що ця стаття кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді штрафу від 3 до 4 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, громадськими роботами до 240 годин, обмеженням волі на строк до 2 років з позбавленням права займати певні посади до трьох років. 

Додамо, що Інна Сорокунська разом зі своїм чоловіком Сергієм володіють фермерським господарством “Сапфір-Агро” у селі Музиківка. Останній є колишнім депутатом обласної ради від “Партії регіонів”, який й сьогодні займає це крісло, але від “Блоку Володимира Сальдо”, та фігурує в журналістських розслідуваннях. Зокрема, “Центр журналістських розслідувань” у 2014 році оприлюднив публікацію про те, як Сергій Сорокунський самовільно зайняв більше 300 гектарів землі фермерів у Музиківці.