Спортсменка з Нової Каховки перемогла на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів із порушенням слуху

8 месяцев назад 0

Учора, 22 серпня, на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів із порушенням слуху золоту медаль виборола спортсменка з Нової Каховки Юлія Кисильова.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

Як зазначається, змагання триватимуть у Польщі до 26 серпня. За першість у чемпіонаті змагається ще одна спортсменка з Херсонщини — Ангеліна Міхеєнко.

Минулого року вона виборола срібну нагороду на Дефлімпійських іграх у бразильському місті Кашіас-ду-Сул.

Нагадаємо, на чемпіонаті світу з легкої атлетики спортсмен херсонського центру "Інваспорт" Іван Тетюхін здобув срібну медаль 16 липня. Змагання проходять у Парижі з 9 по 17 липня. Вихованець ДЮСШ Іван Тетюхін на дистанції 100 метрів прийшов другим.