Компанія «SOCIO STREAM» оприлюднила соцопитування жителів 184 виборчого округу

2 года назад 0

Соціологічна компанія «SOCIO STREAM» оприлюднила соціологічне опитування жителів 184 виборчого округу, де 31 жовтня відбудуться довибори у Верховну Раду.
Респондентам поставили питання «Якби в найближчу неділю проходили вибори народного депутата по вашому округу, за кого б ви проголосували?».
На першому місці – кандидат від партії «Слуга народу» Сергій Козир. За нього готові віддати голоси 40,2% тих, хто визначився та прийде на дільниці. На другому – кандидат від партії «Партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» Геннадій Лагута. За нього готові проголосувати 28,3% респондентів, які мають намір йти голосувати. На третьому місці – кандидат від партії «Європейська солідарність» Ігор Йосипенко. У нього 11,5% голосів опитаних. Четверте місце у Ігоря Токовенка, кандидата від партії «Народовладдя», з 4,1%. П’яте – у Катерини Одарченко, кандидата від партії «Національна платформа», з 3,4%.
Також соціологи опитали жителів округу, за яку партію вони віддали б свій голос, якби у наступну неділю відбулися довибори у Верховну Раду?
Перше місце у «Слуги народу» з 28,2% голосів тих, хто визначився та прийде на дільниці. На другому місці – партія «Нам тут жити» з 26,4%. На третьому – «Європейська солідарність» з 9,6%. Четверте місце – у партії «Опозиційна платформа «За життя» з 8,5%. П’яте – у партії «Батьківщина» з 8,1%.
Також 92,6% респондентів відповіли, що знають про те, що 31 жовтня на окрузі відбудуться проміжні вибори.
Соціологічне дослідження проводилося з 18 по 20 жовтня 2021 року на території 184 виборчого округу з центром у Новій Каховці. Опитано 2500 респондентів віком від 18 років методом особистого інтерв’ю (face-to-face). Статистична похибка (з вірогідністю 0.95) не перевищує 2,0% для показників близьких до 50%.