На окупованій частині Херсонщини одіозна російська державна організація створюватиме мілітарні центри для дітей і молоді

2 недели назад 0

На окупованих Росією територіях Херсонської області «загальноросійська громадсько-державна просвітницька організація «Російське товариство «Знання» створюватиме так звані «центри військово-патріотичного виховання дітей та молоді».
Про це у відеозверненні, розтиражованому пропагандистськими медіа, сказав херсонській колаборант Микола Буданов, який зараз називає себе «Серафім Іванов», займає кілька посад, зокрема, є «начальником регіонального штабу «Юнармії».

«Ці центри будуть відкриті за підтримки Російського товариства «Знання» спочатку у 12 суб’єктах Росії, у тому числі й у Херсонській області. У перспективі їх буде масштабовано на всю країну», – сказав «Серафим Іванов».
Щоправда, на сайті російської організації Херсонська область (окуповані Росією території регіону) не згадується. Там йдеться про інші російські регіони і окуповані території:

«Поки що це буде лише 12 центрів по країні, які будуть відкриті у Бурятії, Калмикії, Татарстані, Донецькій Народній республіці, Чеченській республіці, Хабаровському краї, а також Білгородській, Кемеровській, Псковській Тюменській, Свердловській областях та Ямало-Ненецькому автономному окрузі. Але у найкоротші терміни мережу планують розширити на всі 89 регіонів».
Але можна припустити, що все ж є домовленість про відкриття такого «центру» і на окупованій частині Херсонської області, бо там активно запроваджуються різні форми мілітарного виховання дітей та підлітків, героїзуються російські військові, члени «Юнармії» відвідують навчальні заклади для агітації учнів.

Зараз «загальноросійська громадсько-державна просвітницька організація «Російське товариство «Знання», яка фінансується Кремлем, стала одним з найактивніших провайдерів агресивної кремлівської ідеології.

Після розпаду СРСР і ліквідації Всесоюзного суспільства, в РФ було створено Товариство «Знання» Росії, яке виступило спадкоємцем і правонаступником Всесоюзного суспільства. У 1990-і роки ця організація занепала. А 11 грудня 2015 року Путін підписав Указ про створення загальноросійської громадсько-державної просвітницької організації «Російське товариство «Знання». Засновником організації від Російської Федерації стало Міністерство освіти та науки. У червні 2016 року XVII з’їзд Товариства «Знання» Росії у зв’язку з утворенням громадсько-державної просвітницької організації «Російське товариство «Знання» ухвалив рішення про самоліквідацію.

Стратегічними завданнями оновленого товариства «Знання» стали «робота на перетворення знань на переконання», трансляція «державної ідеології» та формування в масовій свідомості «іміджу країни як сучасної держави, що динамічно розвивається». Активно проводилися лекції з пропагандистським ухилом. Зокрема, лектори розповідали про «план Даллеса», «помаранчеві революції» та «ідеал Святої Русі».

Нагадаємо, на окупованій частині Херсонщини росіяни відкривають відділення банку, який мешканці Донеччини і Луганщини називають «шахрайський».

Ірина Паршина, 


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.