Наталя Гуменюк стала заступницею начальника управління комунікацій ОК «Південь»

2 недели назад 0

До повноважень Наталії Гуменюк входить усе, що стосується комунікацій ОК «Південь». Вона працює в новому управлінні, яке створили для «покращення комунікації, з висновками, які були зроблені з початку повномасштабного вторгнення».

Наталія Гуменюк стала заступницею начальника управління комунікацій Оперативного командування «Південь». Цю інформацію вона підтвердила в коментарі .

« Для мене це не нове призначення, але я не можу називати дат. Коли призначається офіцер на посаду — це закрита інформація. Я зараз знаходжуся на посаді заступника начальника Управління комунікацій Оперативного командування “Південь”. До моїх повноважень входить усе, що стосується комунікацій ОК “Південь». Два з половиною роки я була начальником Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України, а зараз я офіційно призначена на посаду заступника начальника управління комунікацій ОК “Південь”. Тут є деяка різниця, хоча б навіть у тому, що тепер це не Сили оборони, це трошки інше утворення, а вже в межах компетенції ОК “Південь”. Це управління створене в рамках реформи комунікації в Збройних силах в цілому. Воно порівняно нова структура, але основне її покликання — це покращення комунікацій з висновками, які були зроблені з початку повномасштабного вторгнення», —  зазначила пані Гуменюк у коментарі.

Нагадаємо, 16 квітня цього року український Медіарух  оприлюднив спільну заяву, в якій звинуватив тоді ще керівницю Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк у забороні висвітлювати воєнні злочини Росії в зоні її відповідальності та закликав військове керівництво замінити її «на більш компетентну особу і не допускати її до будь-якого керування комунікаціями».

Вже 19 квітня Наталію Гуменюк звільнили з посади керівниці Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України. Новим очільником став Дмитро Плетенчук.​