Росіяни не впевнені, «зачистили» вони Кринки чи ні

4 недели назад 0

«Кринки повернулись під контроль російських військ,  — пише окупаційний телеграм-канал «Типичный Херсон». —  Залишки сил ЗСУ з селища повністю вибила 76 дивізія ПДВ ЗС РФ. Бої на островах Дніпра продовжуються».

«76 ДШД ПДВ зачистила Кринки від противника, від самого селища нічого не залишилось, «місячні кратери» якщо лише , — повідомляє окупаційний телеграм-канал «Архангел спецназа Т». — Ротації і підвіз не здійснюються ворогами, особовий склад ЗСУ, який був крайній раз перекинутий, був взятий у полон. Бої на островах на Дніпрі продовжуються» . Пропагандист «Позывной Оєеїіп» пише, що бої продовжуються саме у Кринках («На яких там островах йдуть бої, говорите?»), і там, буцімто, «знищили човен хохлів».

«Продовжуються зіткнення на місці зруйнованих Кринків, — зазначає окупаційний телеграм-канал «Новости Херсонщины». —  Є припущення, що застиглий у нашому регіоні фронт може «ожити» у короткостроковій перспективі» . І кинути на цей фронт, який наразі і так є «живим», окупанти, на жаль, можуть наших земляків. Принаймні, одна з окупаційних адміністрацій лівобережжя «повідомляє про необхідність надання у ВЦА списків громадян 2007 року народження і старшого віку з числа співробітників підприємств, установ, організацій, які не перебувають, але зобов’язані перебувати на військовому обліку».

Богдан СТРАЖАК,