Російський політолог у своїх вологих фантазіях бачить на окупованих територіях Півдня України Таврійську губернію з центром в Сімферополі

12 месяцев назад 0

Російський політолог Денис Денисов каже про доцільність створення на окупованих територіях Півдня України Таврійської Губернії з адміністративним центром в Сімферополі.

Денисов, який вважається одним із наближених до Кремля політологів і спеціалістів в «українському питанні», каже, що не бачить перепон для створення на окупованиї українських територіях Таврійської губернії. Також він говорить про кримський «управлінський десант» на окуповані території у зв'язку з тим, що «українські чиновники кинули звільнені території».

Денис Денисов — директор Інституту миротворчих ініціатив та конфліктології. У 2005 році закінчив Донецький національний університет за спеціальністю «Політологія». До 2015 року жив і працював у Києві. Очолював українську філію так званого «Інституту країн СНД», керівник якого — Костянтин Затулін — один з голових ідеологів загарбницької політики Кремля.

Кажучи про «Таврійську губернію», політолог навіть забув, що такого поняття як «губернія» немає в адміністративно-територіальному устрої Росії.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.